FUDOKAN SAVEZ SRBIJE
FUDOKAN ASSOCIATION OF SERBIA
不動館

KYU ZVANJA
1. Olivera Jevtović
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00119/20
2. Milica Simović
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00120/20
3. Jana Bogdanović
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00121/20
4. Iva Bogdanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00122/20
5. Stefan Miladinović
Godište: 2014
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00127/20
6. Mila Nikolić
Godište: 2015
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00108/19
7. Ognjen Stanković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00113/19
8. Jelena Živković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0001/17
9. Tadija Stanković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00112/19
10. Marko Prokopović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00111/19
11. Dunja Đorđević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00110/19
12. Nikolina Golubović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-00109/19
13. Marko Birčanin
Godište: 1996
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište:
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0005/17
14. Matija Horvat
Godište: 2010
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0015/17
15. Nemanja Rodić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Boljevac
Sedište: Boljevac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0022/17
16. Bogdan Trifunović
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Boljevac
Sedište: Boljevac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0021/17
17. Bogdan Krunić
Godište: 2011
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0031/18
18. Jakov Krunić
Godište: 2014
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0032/18
19. Aleksa Plazinić
Godište: 2008
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0033/18
20. Andrija Plazinić
Godište: 2012
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0034/18
21. Danica Stanojević
Godište: 2011
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0035/18
22. Ksenija Antonijević
Godište: 2010
Klub - udruženje: SU Kruna
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0036/18
23. Viktor Milovanović
Godište: 2010
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0042/18
24. Miloš Danković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0047/18
25. Strahinja Žikić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0049/18
26. Ivona Muzikravić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0054/18
27. Vladimir Muzikravić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0055/18
28. Marta Cvetković
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0051/18
29. Gabrijela Vujičić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0052/18
30. Stojan Zekić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0053/18
31. Ilija Tomljanović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0060/18
32. David Proković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0063/18
33. Pavle Tomljanović
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0065/18
34. Stefan Milovanović
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0066/19
35. Milica Janković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 9.kyu-beli
Br. diplome: 09-0069/19
36. Vukašin Ravić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0001/17
37. Anđela Zajić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0002/17
38. Luka Zajić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0003/17
39. Matija Utvić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0006/17
40. Milica Jakovljević
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0007/17
41. Lazar Vučetić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0008/17
42. Luka Jelić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00210/20
43. Marko Pešić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00182/19
44. Dušan Jović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0015/17
45. Aleksandra Janjić
Godište: 2004
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0016/17
46. Milica Jankov
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00213/20
47. Danica Videnović
Godište: 2013
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00214/20
48. Teodora Videnović
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00215/20
49. Petra Lazarević
Godište: 2013
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00216/20
50. Elena Rakanović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0031/17
51. Gabrijel Savić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0032/17
52. Luka Nerandžić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0033/17
53. Neđa Mijailović
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0035/17
54. Danilo Sretenović
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0038/17
55. Marko Garić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0040/17
56. Luka Vukićević
Godište: 2012
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00111/18
57. Strahinja Simić
Godište: 2012
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00112/18
58. Anđela Vasić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Boljevac
Sedište: Boljevac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0045/17
59. Lazar Arsić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0091/18
60. Vuk Vučićević
Godište: 2007
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0065/18
61. Stanko Pešić
Godište: 1986
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00115/18
62. Jovana Rakonjac
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0050/18
63. Marija Rakonjac
Godište: 1987
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0051/18
64. Aleksej Đurić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Šidoši
Sedište: Kragujevac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0057/18
65. Stefan Pavlović
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0075/18
66. Ena Jemović
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0076/18
67. Vukašin Milojčević
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0080/18
68. Simeon Milovanović
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0082/18
69. Maksim Pećinarević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00114/18
70. Mirela Pećinarević
Godište: 1981
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0089/18
71. Marija Jović
Godište: 1992
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0092/18
72. Konstantin Stanojević
Godište: 2014
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00161/19
73. Teodor Jakovljević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0095/18
74. Katarina Anđelković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0096/18
75. Andrej Petković
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Egami centar svedok
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0054/18
76. Veljko Minić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Egami centar svedok
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-0053/18
77. Malik Ašimi
Godište: 2014
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00136/19
78. Uroš Đokanović
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00103/18
79. Vukašin Ilić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00104/18
80. Ilija Dunjić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00105/18
81. Mateja Zečević
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00157/19
82. Lara Janković
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00158/19
83. Mia Prlinčević
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00159/19
84. Uroš Dobrosavljević
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00167/19
85. Aleksa Bačilović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00169/19
86. Milica Milosavljević
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00211/20
87. Dobrivoje Đorđević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00197/20
88. Dimitrije Đorđević
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00198/20
89. Aleksa Đorđević
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 8.kyu-žuti
Br. diplome: 08-00199/20
90. Petra Knežević
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0031/17
91. Ognjen Mijailović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 002149/17
92. Aleksa Nikolić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 002168/17
93. Nemanja Stefanović
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 002172/17
94. Marija Bisenić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 002173/17
95. Milica Bogdanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00162/20
96. Nikola Pešić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00164/20
97. Iva Cvetković
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00148/19
98. Anastasija Grbović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0008/17
99. Andrej Mirković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0060/18
100. Konstantin Lazarević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0058/18
101. Vukašin Dedović
Godište: 2010
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0086/18
102. Janko Zelenović
Godište: 2008
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0091/18
103. Jana Knežević
Godište: 2009
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0089/18
104. Andrej Đonović
Godište: 2011
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0088/18
105. Lazar Tanasković
Godište: 2011
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0087/18
106. Tijana Pajić
Godište: 2010
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0092/18
107. Bogdan Marković
Godište: 2010
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0090/18
108. Aljoša Mladenović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0084/18
109. Natalija Stevanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0083/17
110. Vasilija Bojković
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0040/18
111. Luka Jovanović
Godište: 2020
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0042/18
112. Filip Ristović
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0043/18
113. Boris Knežević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0044/18
114. Pavle Žarković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0079/18
115. Tatjana Kostić
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00117/19
116. Janko Strelić
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0081/18
117. Vuk Kaličanin
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0080/18
118. Filip Petrović
Godište: 1993
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0067/18
119. Lelica Petrović
Godište: 2020
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0069/18
120. Aleksej Stanić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0070/18
121. Anastasija Mehra
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0071/18
122. Irina Sukur
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0072/18
123. Despot Sukur
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0073/18
124. Uroš Konjikušić
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00125/19
125. Anja Pešić
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00122/19
126. Sava Nikolić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0074/18
127. Helena Cokić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-0085/18
128. Nina Petrović
Godište: 2013
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00150/20
129. Lazar Kostović
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00118/19
130. Lazar Krstevski
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00119/19
131. Dušan Tošić
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00151/20
132. Sanja Dimić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00123/19
133. Kaća Dimić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 0700124/19
134. Kaća Dimić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 0700124/19
135. Marko Milićević
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00155/20
136. Kristina Jelesijević
Godište: 2013
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 7.kyu-oranž
Br. diplome: 07-00156/20
137. David Spasojević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00143/20
138. Jana Mirković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00144/20
139. Viktor Dragačevac
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0062/18
140. Strahinja Božić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0060/18
141. Teodora Marković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0063/18
142. Mihailo Velimirović
Godište: 2001
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0010/17
143. Marko Milosavljević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0001/17
144. Isidora Veličić
Godište: 2001
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00145/20
145. Gabrijela Vulić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0007/17
146. Jovana Petković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0008/17
147. Luka Mikić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00122/19
148. Milena Filipović
Godište: 1979
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0078/18
149. Strahinja Stojanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0070/18
150. Vukašin Spasojević
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0020/17
151. Luka Jovanović
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0033/17
152. Nikolina Jeremić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0068/18
153. Đorđe Kovačević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0077/18
154. Nikola Vladulović
Godište: 2020
Klub - udruženje: KK Boljevac
Sedište: Boljevac
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0038/17
155. Antonina Miletić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00115/19
156. Mihailo Jovanović
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00125/19
157. Maša Martinović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0052/18
158. Iva Jovanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0086/18
159. Mihailo Vučićević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0067/18
160. Veljko Jovašević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0068/17
161. Jana Marković
Godište: 2011
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00126/19
162. Stefan Stanisavljević
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00124/19
163. Maksim Marić
Godište: 2012
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00123/19
164. Stefan Mehra
Godište: 2011
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0069/18
165. Olivera Knežević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00107/19
166. Aleksandar Živković
Godište: 1996
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00106/19
167. Marija Savić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0072/18
168. Marijan Stamenković
Godište: 1979
Klub - udruženje: KBV Egami centar svedok
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0073/18
169. Anđela Stanković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00127/20
170. Teodora Cokić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-0079/18
171. Nikola Tomić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00129/20
172. Tamara Damjanović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00102/19
173. Jovan Marković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00136/20
174. Luka Stanković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00137/20
175. Aleksandra Marković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00140/20
176. Milica Marković
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00141/20
177. Boris Gajić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 6.kyu-zeleni
Br. diplome: 06-00142/20
178. Kristina Spasojević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0063/20
179. Nikola Simović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0064/20
180. Aleksa Simović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0065/20
181. Veljko Bogdanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0066/20
182. Dušan Paunović
Godište: 2020
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0043/18
183. Mateja Tabaković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0045/18
184. Tatjana Sredojević
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0018/18
185. Aleksandra Krunić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0041/18
186. Dragana Jakovljević
Godište: 1960
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0051/19
187. Jovan Timotijević
Godište: 2006
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0031/18
188. Tara Knežević
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0039/18
189. Aleksa Nikoljesković
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0058/19
190. Dušan Dragojić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0055/19
191. Jana Subotić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0053/19
192. Uroš Makljenović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 5.kyu-plavi
Br. diplome: 05-0061/20
193. Andrej Prtenjak
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0088/20
194. Nikola Bojić
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0029/18
195. Andrija Stanišić
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0030/18
196. Pavle Vučinić
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0078/19
197. Vuk Tomović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0040/18
198. Sara Pljakić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0031/18
199. Tijana Radičević
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0018/17
200. Lena Zlatanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0084/19
201. Marta Spasojević
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0035/18
202. Tara Rakonjac
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0032/18
203. Strahinja Marković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0034/18
204. Nataša Voštić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0033/18
205. Tara Radosavljević
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0041/18
206. Filip Janković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0044/18
207. Anja Janković
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0043/18
208. Iva Janković
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0042/18
209. Anđela Đalović
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Dinamik
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0020/17
210. Mina Stevanović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 004138/18
211. Ana Jankucić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Boljevac
Sedište: Boljevac
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0023/17
212. Nemanja Dobrić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0051/18
213. Nenad Dimitrijević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0050/18
214. Relja Sretenović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0049/18
215. Nikola Anić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0052/18
216. Aleksandar Milošević
Godište: 2005
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0027/18
217. Đorđe Ilić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0035/17
218. Milica Radojičić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0053/18
219. Valentina Vukojević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Šidoši
Sedište: Kragujevac
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0024/18
220. Konstantin Baković
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0076/19
221. Dina Kostić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Crvena Zvezda
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0036/18
222. Trifun Jakovljević
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0079/19
223. Lena Karabašević
Godište: 2011
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0086/20
224. Viktor Anđelović
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0087/20
225. Jana Rajić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0085/20
226. David Nikoljesković
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 4.kyu-plavi
Br. diplome: 04-0080/19
227. Anastasija Šušić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0063/20
228. Aleksa Jocović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0064/20
229. Jovana Štavljanin
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0066/20
230. Katarina Štavljanin
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0067/20
231. Vukašin Fatić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0068/20
232. Teodora Božović
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0069/20
233. Anđelija Mišović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0070/20
234. Ana Uskoković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0071/20
235. Anđela Stanisavljević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0038/18
236. Sara Ašimi
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0033/18
237. Lazar Stanković
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0041/18
238. Nikola Stanojković
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0001/17
239. Lara Mitić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0002/17
240. Aleksa Dinić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0004/17
241. Nemanja Božić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0053/19
242. Anastasija Radojičić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0052/19
243. Nikola Milošević
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0015/17
244. Miljana Stamenković
Godište: 1996
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0013/17
245. Bratislav Cvetković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0012/17
246. Anđela Karabašević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0058/20
247. Simon Čovikanović
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0045/18
248. Slađana Petrović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0018/17
249. Stefan Petrović
Godište: 2004
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0019/17
250. Andrej Simić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Šidoši
Sedište: Kragujevac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0020/18
251. Andrea Nišavić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Kokoro
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0034/18
252. Vukašin Vlajić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0035/18
253. Miloš Ilić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0037/18
254. Uroš Mitrović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0038/17
255. David Nikolić
Godište: 2003
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0039/18
256. Tijana Martić
Godište: 2000
Klub - udruženje: KK Zatoiči
Sedište: Zaječar
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0040/18
257. Andrej Mlić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0060/20
258. Vesna Radovanović Milić
Godište: 1982
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 3.kyu-braon
Br. diplome: 03-0061/20
259. Valentina Šuluburić
Godište: 2004
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0025/17
260. Bojana Stojaković
Godište: 2004
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0027/20
261. Aleksandar Živković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0026/19
262. Dimitrije Dimitrijević
Godište: 2001
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0013/18
263. Sara Đorđević
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0009/18
264. Mina Milenković
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0011/18
265. Sofija Gajović
Godište: 2002
Klub - udruženje: S.U.K.S Kakuto
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0026/17
266. Danica Paunović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0012/18
267. Mina Dukić
Godište: 2020
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0022/17
268. Dunja Nikolić
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0024/17
269. Lena Lazarević
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0023/17
270. Emilija Stanijević
Godište: 2010
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0020/17
271. Dragan Božić
Godište: 1968
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0017/18
272. Aleksandar Mejlanović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0021/17
273. Sofija Mejlanović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0016/18
274. Đorđe Nestorović
Godište: 2009
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 2.kyu-braon
Br. diplome: 02-0025/19
275. Jovana Todorović
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0002/17
276. Nevena Novaković
Godište: 2002
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0001/17
277. Sara Marković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0023/19
278. Vukašin Vučinić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0022/19
279. Amar Ašimi
Godište: 2010
Klub - udruženje: KK Reikon
Sedište: Kraljevo
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0021/19
280. Luka Ilić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0023/17
281. Milica Golubović
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Unsu
Sedište: Leskovac
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0020/17
282. Teodora Ljikić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0009/17
283. Mia Miletić
Godište: 2007
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0025/19
284. Nika Radonjić Đorđević
Godište: 2008
Klub - udruženje: KK Nemanja
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0015/18
285. Aleksa Minić
Godište: 2008
Klub - udruženje: KBV Egami centar svedok
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0010/18
286. Lana Ilijić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KBV Egami centar svedok
Sedište: Beograd
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0011/18
287. Anđela Dimitrijević
Godište: 2005
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0024/20
288. Bogdan Đuranović
Godište: 2007
Klub - udruženje: KBV Sureido Dojo
Sedište: Bor
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0024/19
289. Andrea Petaković
Godište: 2004
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0019/19
290. Damjan Tadić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0025/17
291. Đurđina Đokić
Godište: 2006
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0026/17
292. Elena Tadić
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0027/20
293. Luka Milinković
Godište: 2005
Klub - udruženje: KK Čačak
Sedište: Čačak
Kyu zvanje/pojas: 1.kyu-braon
Br. diplome: 01-0028/20